Copyright © 2005 - 2020  Zespół muzyczny Qatro  Disigned by wierciochgrzegorz@wp.pl 

Ola    menager / saksofon /wokal

Wokalistka zespołu. Uwielbia śpiewać. Budowała swój warsztat wokalny, pobierając indywidualne lekcje śpiewu u znakomitych muzyków, jak również śpiewając w Akademickim Chórze Politechniki Radomskiej. Poszerza swoje pasje między innymi ucząc się gry na saksofonie altowym. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Swą energią  i nastawieniem "zaraża" swych słuchaczy.

Marcin     wodzirej / gitara / wokal

Gitarzysta oraz wokalista zespołu. W trakcie wydarzeń muzycznych przyjmuję rolę wodzireja, bawiąc gości i zachęcając do zabawy. Muzyka to jego pasja od dziecka. Wiedzę oraz umiejętności muzyczne zdobywał między innymi będąc uczniem ogniska muzycznego oraz śpiewając w chórach i  zespołach wokalnych. Występy na scenie dają mu satysfakcję i radość, czym emanuje na słuchaczy. Śpiewając prowadzi odbiorców poprzez ścieżkę różnorodnych emocji.

Grzegorz    gitara basowa / wokal

Muzyką zajmuje się od 2000 roku. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Puławach w klasie gitary akustycznej. W tym czasie zdobywał doświadczenie w różnych zespołach muzycznych i kapelach ludowych, m.in. w Harcerskim Zespole Pieśni i Tańca "GRZEŚ" w Puławach oraz  Zespole Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej grając   na pianinie, kontrabasie, akordeonie. Akustyk zespołu. Z  zespołem Qatro współpracuje od 2005r. gdzie śpiewa i gra  na gitarze basowej.

Jarek  instrumenty klawiszowe / akordeon / wokal

Gra na instrumentach klawiszowych, akordeonie, a także śpiewa. Jego wszechstronne zainteresowania muzyczne połączone z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, stanowią dopełnienie całości.

Hubert     perkusja / bęben

Z muzyką związany już od czasów szkoły podstawowej. Początki przygody gry na instrumentach rozpoczynał  w wieku 13 lat w Orkiestrze OSP Ryki, gdzie próbował swoich sił na instrumentach dętych-drewnianych aż po perkusję. Kolejne doświadczenia gry na perkusji zdobywał grając w zespołach muzycznych współpracujących  z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach. Od 1999 roku związany z kilkoma zespołami muzycznymi zajmującymi się oprawą muzyczna wesel, studniówek itp. Z zespołem Qatro współpracował dorywczo od 2013 roku. Obecnie na stałe w zespole Qatro od 2015 roku.

Członkowie zespołu muzycznego Qatro